Juventur Gorzów Wlkp. Karty Młodzieżowe

EURO<26

Masz zniżki! Zyskujesz dostęp do największej w Europie sieci zniżek młodzieżowych. Do wyboru masz ponad 100 tysięcy ofert specjalnych w 37 krajach, gdzie wydawana jest Karta EURO<26. W Polsce korzystasz z 4 tysięcy zniżek, a ich sieć stale rośnie!

Masz polisę! Karta zawiera całoroczne ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 20.000 zł ) oraz pokrycie Kosztów Leczenia za granicą (KL 250.000 zł) na całym świecie podczas każdej podróży.

 

euro26-juventur-gorzow

 

Dodatkowa korzyść dla Ciebie: nie musisz dodatkowo ubezpieczać się w szkole lub na uczelni. Koszt karty: 60 zł. Okres ważności: 365 dni od daty wystawienia.

Ubezpieczenie działa, więc spokojnie planujesz:

Międzynarodowa Legitymacja dla Uczniów i Studentów ISIC

Honorowana w ponad 100 krajach na całym świecie, niezbędna w podróży do USA, Kanady i Australii.

International Student Identity Card (ISIC) jest jedynym uznawanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym status studenta. Legitymacja ISIC przysługuje studentom studiów dziennych, wieczorowych i zaocznych, uczniom szkół średnich i gimnazjów powyżej 12 roku życia.

 

isic-juventur-gorzow

 

ISIC uprawnia do korzystania ze 150.000 zniżek w ponad 100 krajach na całym świecie oraz upoważnia do korzystania z wielu specjalnych usług przeznaczonych wyłącznie dla jej posiadaczy.

Twoja legitymacja ISIC zapewnia: