Chorwacja Port

Chorwacja

1,595.00 

Chorwacja kusi i przyciąga. A czy Ty dasz skusić?

Opis

Region: Chorwacja, Bałkany

PLITWICKIE JEZIORA – MEDJUGORIE – DUBROWNIK – SPLIT – TROGIR – SIBERNIK – WODOSPADY NA RZECE KRKA

Vodice – to dawna wioska rybacka, dziś liczące 4.000 mieszkańców. Tętniący życiem przez całe lato kurort z uroczą starówka, licznymi restauracjami i nadmorska promenadą.

1 dzień: Wyjazd z miejsca zamieszkania o godzinach 14:00 Przejazd przez Czechy /przerwa na posiłek/, Austrię w kierunku Chorwacji. Po drodze regulaminowe postoje.

2 dzień: Ok. godz. 12:00 Przyjazd do Chorwacji, do Parku Narodowego Plitwickie Jeziora, zaliczonego do światowego dziedzictwa naturalnego i chronionego przez UNESCO. Zwiedzanie Parku. W godz. popołudniowych przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, czas wolny, nocleg..

3 dzień: Śniadanie. Wypoczynek, plażowanie, czas na indywidualne zwiedzanie miasta. Obiadokolacja. Nocleg.
UWAGA: dla chętnych – fakultatywnie „Wieczór Chorwacki” – 150 kun/osoba.

4 dzień: Śniadanie. Wypoczynek, plażowanie, czas na indywidualne zwiedzanie miasta. Obiadokolacja. Nocleg. / Dla chętnych, fakultatywnie – fichpickinik, wycieczka statkiem po Adriatyku z muzyką, rakiją, winem, degustacją regionalnych potraw potraw (ryba z grilla). Koszt – ok. 150 kun od osoby.

5 dzień: Śniadanie. Wyjazd na zwiedzanie: Środkowej Dalmacji – Trogiru, Splitu i Sybenika. W Trogirze zwiedzanie przepięknej, położonej na wyspie starówki z katedrą Św, Lowry oraz weneckimi twierdzami, wejście na dzwonnicę, spacer po nadmorskiej promenadzie. Przejazd do Splitu. Zwiedzanie zabytków w obrębie rzymskiego pałacu Dioklecjana, renesansowo- barokowej starówki. Wejście na wieże katedralną oraz do piwnic pałacu. Czas wolny w okolicach nadmorskiej promenady. Przejazd do Sybenika – jednego z najpiękniejszych miast Środkowej Dalmacji, z renesansową, wenecką starówką. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień: We wczesnych godz. rannych śniadanie w formie suchego prowiantu Wyjazd na całodzienną wycieczkę do Medjugorie / Bośnia i Hercegowina./ oraz Perły Adriatyku – Dubrownika.Krótki postój w miejscowości Makarska – spacer najpiękniejszą, nadmorską promenadą w Chorwacji oraz w miejscowości Ston z najdłuższym w Europie murem obronnym. Zwiedzanie Dubrownika: brama Pile, Klasztor Franciszkanów, katedra, mury miejskie, spacer słynną ulicą Stradum. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg..

7 dzień: Śniadanie, wyjazd na zwiedzanie: wizyta w Parku Narodowym Krka – system kilkunastu wodospadów Stńański Buk, tworzących jedna z większych atrakcji krajobrazowych. Następnie powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja , nocleg.

8 dzień: Śniadanie. Wypoczynek, plażowanie, czas na indywidualne zwiedzanie miasta. Obiadokolacja. Nocleg.

9 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do Polski.
Następnie przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy. W drodze przerwa na posiłek oraz regulaminowe postoje.

10 dzień: Przyjazd do miejsca zamiszkania w godzinach popołudniowych, zakończenie wycieczki.

Zakwaterowanie: Hotel *** – pokoje 2 osobowe z łazienkami. Wyżywienie 2 razy dziennie w formie bufetu.

Uwaga: kolejność zwiedzania może ulec zmianie, pilot nie oprowadza po muzeach.

Uwaga:Na wstępy do zwiedzanych obiektów oraz wyjazd do Dubrownika należy przygotować kwotę ok. 50 EUR. Na posiłki na terenie Czech – ok. 250 CZK.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Chorwacja”
  • przejazd autokarem klasy LUX
  • ubezpieczenie
  • fachowa opieka