FRANCJA – BAJECZNA PROWANSJA 08.06 – 17.06.2018

1,440.00 

Opis

  FRANCJA  –  BAJECZNA PROWANSJA

08.06 – 17.06.2018

Lazurowe Wybrzeże:  najsłynniejsza i najpiękniejsza część francuskiego wybrzeża Morza Śródziemnego. To tutaj właśnie położone są słynne na całym świecie miejscowości Saint Tropez, Saint Raphael, Nicea, Cannes, Monaco. Nieregularna linia brzegowa, piaszczyste plaże, winnice, urocze miasteczka  z mnóstwem kafejek i restauracji serwujących m. in. doskonałą zupę rybną po prowansalsku.

Port Grimaud: mała miejscowość położona w centralnej części Lazurowego Wybrzeża, nad zatoką, poprzecinana licznymi kanałami, zwana z uwagi na swoje położenie i malowniczość Wenecją Lazurowego Wybrzeża.

Zakwaterowanie  – Camping Les Prairies de la Mer *****  w Port Grimaud k/Saint Tropez, mobil-homy. Pięciogwiazdkowy camping przylegający bezpośrednio do morza, piaszczysta plaża. Na campingu restauracja, bary, klub – dyskoteka, występy zespołów na żywo, sklepy, telefony, pralnia, wypożyczalnia rowerów, możliwość korzystania z nart wodnych, windserfingu, spadochronu, bezpłatne korty tenisowe (4), boiska do koszykówki, piłki nożnej i siatkówki plażowej.

Mobil- homy stacjonarne, nowej generacji 6-osobowe (30 m2), z dwiema wydzielonymi sypialniami, (w jednej łóżko podwójne, w drugiej dwa pojedyncze) oraz miejscami do spania w salonie. Na wyposażeniu: umywalka, WC, prysznic, ciepła i zimna woda, lodówka, kuchenka, naczynia, sztućce, garnki, szklanki, talerze, koce, poduszki.

Uwaga: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ POŚCIEL

Świadczenia:

  • 9 noclegów – 2 tranzytowe oraz 7 w Port Grimaud
  • 2 śniadania po noclegach tranzytowych
  • opieka rezydenta i pilota w czasie trwania imprezy
  • ubezpieczenie KL (do 10.000 Euro) i NNW (do 10.000 PLN)
  • autokar klasy Lux (klimatyzacja, WC, barek, DVD)

Noclegi tranzytowe: w okolicach Werony oraz w okolicach Ulm / Niemcy /w drodze powrotnej. Po noclegu i śniadaniu w drodze powrotnej przerwa w podróży w miejscowości Rothenburg an der Tauber – zwiedzanie miasta.

Wycieczki fakultatywne

Na życzenie i koszt Klienta:
– całodniowa wycieczka do Monte Carlo, Monaco, Cannes, wytwórnia perfum w Eze –  (27 Euro)
– wycieczka do Wielkiego Kanionu rzeki  du Verdon (22 Euro) + koszt wynajęcia łódek

– wycieczka do  Arles, Avignionu, Pont du Gard – ( 30 Euro ).

Uwaga: wycieczki fakultatywne organizowane są przy minimum 30 uczestnikach.

Cena: 1.440  zł

(5, 6 osoba w przyczepie 860 zł/os.)

Wyżywienie  HP / śniadania i obiadokolacje + 350 zł.

Uwaga.
Uczestnicy otrzymują wysprzątane mobil-homy i są zobowiązani w takim samym stanie oddać je po turnusie

PROGRAM POBYTU

Dzień I  08.06.2018 piątek

Wyjazd z Gorzowa Wlkp.. Zbiórka Uczestników na parkingu w Gorzowie Wlkp., ul. Nadbrzeżna, bulwar nad Wartą, pomnik Zacharka, biurowiec Wildom o godz. 01:45. Wyjazd o godz. 02:00.  Wyjazd z Zielonej Góry o godz. 04:00. Przejazd  do Włoch z regulaminowymi przerwami w podróży. Przyjazd do hotelu SAN VITO w miejscowości NEGRAR, położonego  w okolicy Werony. Zakwaterowanie w pokojach 2,3 – osobowych. Nocleg.  /  Limit km: Gorzów Wlkp. – hotel San Vito w Negrar ok. 1.200 km /.

Dzień  09.06.2018 sobota

Śniadanie o godz. 07:00, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Port Griamud. Przyjazd do Port Grimaud w godzinach południowych, zakwaterowanie w mobil-homach, odpoczynek, nocleg. / Limit km hotel SAN Vito w Negrar – Port Grimaud ok. 580 km /

Dzień III 10.06.2018 niedziela – 16.06.2018 sobota

Pobyt na terenie campingu w Port Griamud, odpoczynek, plażowanie, udział w wycieczkach fakultatywnych.

Dzień IX 16.06.2018 sobota

Wykwaterowanie z mobil-homów w godzinach rannych,  wyjazd z Port Grimaud w kierunku Niemiec. Przejazd z regulaminowymi przerwami w podróży. Przyjazd do hotelu położonego w miejscowości Langenau k. Ulm. Zakwaterowanie w hotelu, pokoje 2-osobowe z łazienkami. Nocleg. / Limit km Port Grimaud – Langenau / Niemcy / ok. 850 km /

Dzień X. 17.06.2018 niedziela

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd przez Como oraz Szwajcarię  do miejscowości Rothenburg an der Tauber, spacer po mieście, zwiedzanie, zakupy, czas na posiłek. Wyjazd do  Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp. Przyjazd do Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp. w godzinach nocnych i zakończenie imprezy.

/ Limit km Langenau – Rothenburg an der Tauer – 120 km / Limit km Rothenburg an der Tauber – Gorzów Wlkp. ok. 700 km /