Praga Most

Karkonosze – Praga

445.00 

Chorwacja kusi i przyciąga. A czy Ty dasz skusić?

Opis

Region: Praga, Czechy / oferta dla grup zorganizowanych /

1 dzień: Wyjazd do Pecu p. Śnieżką o godz. 08:00. Jazda z regulaminowymi przerwami w podróży. Przyjazd do Bolkowa. Zwiedzanie zabytków Bolkowa. Spacer po Starym Rynku w Trutnovie. Przejazd do Pecu p. Śnieżką. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Spacer do Pecu p. Śnieżką. Powrót do hotelu. Nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Po śniadaniu wyjście na szlak turystyczny na Śnieżkę. W drodze przerwy na odpoczynek w przydrożnych schroniskach. Wejście na szczyt Śnieżki, czas wolny na odpoczynek i powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do Pragi. Po przyjeździe do Pragi spotkanie z przewodnikiem, spacer uliczkami Hradczan, praskie Loretto, podziwianie panoramy Pragi z platformy widokowej, Zamek Królewski na Hradczanach – spacer przez dziedzińce zamkowe, Katedra Św. Wita, Sala Władysławowska, Złota Uliczka. Mała Strana – dzielnica pięknych, barokowych pałaców i kamienic. Most Karola, którego budowę rozpoczęto w 1357 roku. Czas wolny na podziwianie wspaniałej panoramy Hradczan oraz 30 posągów zdobiący jedne z najstarszych mostów Europy. Spacer na Stare Miasto. Zwiedzanie praskiej Starówki z wieżą ratuszową ze słynnym zegarem ORLOJ, pomnikiem Jana Husa, kościołem Marii Panny przed Tynem, kościołem Świętej Agnieszki. Czas wolny i spacer ulicami Józefowa – starej, żydowskiej dzielnicy Pragi z licznymi synagogami i znanym w całej Europie żydowskim cmentarzem. Spacer ulicami Starego Miasta na Plac Wacława – najbardziej znany i największy plac w Pradze. Obiadokolacja. Wyjazd z Pecu p.Śnieżką. Przyjazd miejsca zamieszkania w godzinach wieczornych i zakończenie wycieczki

Zakwaterowanie: pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami

Uwaga: kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Karkonosze – Praga”
  • 2 noclegi w hotelu Hela w Velkiej Upie – pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami
  • wyżywienie: 2 śniadania, 3 obiadokolacje
  • pilot-przewodnik na trasie wycieczki
  • przewodnik po Pradze z językiem polskim – 4 godz
  • ubezpieczenie NNW, KL oraz bagażu