KUTNA HORA – PRAGA – KONOPISZTE / oferta przykładowa

1,150.00 

Przykładowa oferta dla firm / grup zorganizowanych

Opis

PROGRAM:

1 dzień                                                                                                                                                     

Wyjazd o godzinie  09:00.   Przejazd  do Czech z regulaminowymi  przerwami  w podróży. Przyjazd do Pragi ok. godziny 18:00. Zakwaterowanie  w hotelu,  obiadokolacja,  odpoczynek. Nocleg.

2 dzień

Śniadanie w formie bufetu, wyjazd na zwiedzanie miasta. O godz. 11:00 spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie miasta: Hradczany, Klasztor na Strahowie,  Praskie Loretto, Zamek Praski, Sala Władysławowska, Katedra Św. Wita,  Mala Strana – położona na zboczach zamkowego wzgórza stara dzielnica szlacheckich domów, barokowych  pałaców, z kościołem św. Mikołaja, w którym lubił grać na organach Mozart,  Kampa – wyspa ze starymi młynami. Most Karola.  Zwiedzanie Starego Miasta: Brama Prochowa, Rynek Staromiejski, Pomnik Jana Husa, wieża ratuszowa z zegarem Orloj,  Józefów – dzielnica żydowska z cmentarzem, starymi synagogami. Czas wolny na Starym Mieście. Kolacja w formie wieczoru integracyjnego w restauracji „U Michała „ na Starym Mieście.   Degustacja tradycyjnej kuchni czeskiej, nieograniczona konsumpcja wina i piwa, przy muzyce z Czech, Moraw i Słowacji. Ok. godz. 22:00 powrót do hotelu, nocleg.                                                                                                                         

3 dzień 

Śniadanie.  Przejazd na zwiedzanie zamku Konopiszte, położonego ok. 60  km na południowy wschód od Pragi., który był własnością arcyksięcia Franciszka Ferdynanda, następcy tronu Austrio –Węgier.  Obecnie w zamku znajduje się muzeum, licznie odwiedzane przez turystów, gdzie  można podziwiać tysiące trofeów łowieckich arcyksięcia, prywatne oraz reprezentacyjne pokoje, a także pamiątki zamachu sarajewskiego. Po zakończeniu zwiedzania pałacu przejazd do Kutnej Hory, obiadokolacja w typowej, staroczeskiej gospodzie – chłopski talerz z degustacją lokalnego piwa.  Spacer po zabytkowym Starym Mieście i przejazd do Gorzowa Wlkp. Przyjazd do Gorzowa Wlkp. w godzinach wieczornych i zakończenie wycieczki.

Świadczenia:

* Zakwaterowanie: 2 noclegi  w hotelu klasy turystycznej,  pokoje  2 – osobowe z łazienkami;

* Wyżywienie: 2  śniadania bufet,  2 obiadokolacje ,  uroczysta kolacja z muzyka;

* Usługi pilota oraz przewodnika z językiem polskim w Pradze, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów;

* Ubezpieczenie KL oraz NWW;

* Transport busem  turystycznym.

  CENA:   1.150  zł

 

Biuro Podróży Juventur-Gorzów

Wełniany Rynek 8

66-400 Gorzów Wlkp.

601 700 467, 95 7 202 893