Londyn Budka Telefoniczna

Londyn – Amsterdam

1,360.00 

Londyn – znany i lubiany. W tym pakiecie razem z Amsterdamem oraz Calais.

Opis

Region: Europa Zachodnia

1 dzień: Zbiórka o godzinie 04.45. Wyjazd do Wielkiej Brytanii przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję. W drodze regulaminowe przerwy w podróży. Przyjazd do miejscowości Calais we Francji w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Przeprawa Eurotunelem we wczesnych godzinach rannych. Przejazd z Dower do Londynu. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: południk zero Greenwich, możliwość obserwacji panoramy miasta z London Eye– wielkiego, diabelskiego młyna, ufundowanego miastu przez British Airways lub spacer po Oxford i Regent Street– najsłynniejszymi handlowymi ulicami Londynu. Następnie Plac Trafalgar Square z kolumną Nelsona, National Gallery, dzielnica chińska Soho, Piccadilly Circus. Obiadokolacja. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Wyjazd na zwiedzanie miasta: Opactwo Westminsters, Pałac Buckingham, Hyde Park. Spacer ulicą Whitehall do Parliament Square, pod gmach Parlamentu i wieżę zegarową ze słynnym dzwonem Big Ben. Następnie zwiedzanie najpotężniejszej fortecy średniowiecznej Europy- Tower of London, wraz z królewskim skarbcem oraz położonej w pobliżu katedry Św. Pawła- duchowego symbolu miasta. Spacer w kierunku najstarszego londyńskiego mostu zwodzonego- Tower Bridge. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Wyjazd do Stratford- Upon- Avon i Oxford. Zwiedzanie Stratford- miasta, gdzie urodził się, tworzył i zmarł William Szekspir, potem Shakespeare’s Birthplace- domu, w którym urodził się dramatopisarz, New Place- domu, w którym zmarł oraz kościoła Św. Trójcy, gdzie pochowany jest William Szekspir. Przejażdżka słynną ” City Sightseeing „- autobusową linią turystyczna, po najciekawszych zakątkach miasta. Przejazd do Oxfordu i zwiedzanie miasta, w którym znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet. Zwiedzanie miasta: Sheldonian Theatre- aula uniwersytecka, Ashmolean Museum- muzeum uniwersyteckie, i inne. Przejazd w kierunku Eurotunelu. Przejazd do Calais. Obiadokolacja. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

5 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Amsterdamu. Zwiedzanie Amsterdamu i okolic: skansen Zahnes Shaans, Plac Dam z Pałacem Królewskim, rejs kanałami, muzeum Van Gogha. Obiadokolacja. Wyjazd do Gorzowa Wlkp. w godzinach wieczornych.

6 dzień: Przyjazd do Gorzowa Wlkp. w godzinach popołudniowych.

Uwaga: bilety wstępów płatne we własnym zakresie, około 40 GBP oraz 15 €– orientacyjnie.

Zakwaterowanie: pokoje 3- osobowe, 2 noclegi w hotelu Calais i 2 noclegi w hotelu w Londynie.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie


 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Londyn – Amsterdam”
  • Zakwaterowanie – hotele klasy turystycznej, pokoje 3 osobowe.
    2 noclegi w hotelu w Calais, 2 noclegi w Londynie
  • Wyżywienie: 4 śniadania kontynentalne, 4 obiadokolacje
  • Przejazd Eurotunelem: Calais – Folkestone – Calais
  • Transport autokarem klasy Lux
  • Usługi miejscowego przewodnika w Londynie
  • Opieka pilota – przewodnika na całej trasie wycieczki
  • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu
  • 4 opiekunów – wychowawców