Bruksela Atomium

Paryż – Bruksela

1,295.00 

Paryż i Bruksela za jednym zamachem. Mnóstwo atrakcji i wrażeń.

Opis

Region: Paryż, Bruksela

1 dzień: Wyjazd z miejsca zamieszkania o godz. 05.00. Przejazd przez Niemcy i Belgię. Przyjazd do Paryża w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

2 dzień: Śniadanie w hotelu. Przejazd do centrum Paryża. Zwiedzanie miasta: wyspa Cite z Katedrą Notre Dame, Dzielnica Łacińska z Sorboną, Panteonem, Ogrodami i Pałecem Luksemburskim. Wizyta w Louvr – największym muzeum świata. Następnie Pałac Kardynalski, Hale i Centrum Pompidou. Następnie przejazd do centrum Paryża, spacer Alejami Elizejskimi do Łuku Tryumfalnego. Plac Zgody. Obiadokolacja. Powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Dalsze zwiedzanie miasta: Muzeum Impresjonistów, dzielnica XXI wieku – la Defense, pałac królewski w Wersalu, dzielnica czerwonych świateł (okolice Placu Pigalle), słynne kabarety oraz Bazylika Sacre Coeur z placem malarzy na najwyższym wzniesieniu stolicy Francji. Obiadokolacja. Rejs statkiem po Sekwanie. Wieczorny objazd miasta autokarem. Powrót do hotelu. Nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie słynnej nekropolii z grobami znanych Polaków – Cmentarz Pere Lachaise, Pałac Inwalidów – Grób Napoleona. Przejazd na Plac Trocadero, spacer pod wieżę Eiffla. Wjazd na wieżę, podziwianie panoramy Paryża. Następnie wyjazd w kierunku Brukseli. Po drodze możliwość zakupów w centrum handlowym. Obiadokolacja. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu.. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

5 dzień: Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przyjazd do centrum Brukseli. Zwiedzanie stolicy Królestwa Belgii i Parlamentu Europejskiego: symbol miasta – Atomium, piesze zwiedzanie miasta (Katedra, Grande Place z Ratuszem Miejskim, Manneken Pis, Pałac Królewski oraz budynki parlamentu europejskiego). Obiadokolacja. W godzinach popołudniowych wyjazd w kierunku Polski.

6 dzień: Przyjazd do miejsca zamiszkania w godzinach przedpołudniowych i zakończenie wycieczki.

Zakwaterowanie: pokoje 2,3,4 – osobowe z łazienkami

Uwaga: kolejność zwiedzania może ulec zmianie, pilot nie oprowadza po muzeach.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Paryż – Bruksela”
  • Transport autokarem z klimatyzacją, barkiem, video i toaletą
  • 4 nocleg: 3 w hotelu w Paryżu, 1 w Brukseli, pokoje 2,3,4 – osobowe z łazienkami
  • 4 śniadania po każdym noclegu w hotelu, 4 obiadokolacje
  • Usługi pilota i przewodnika;
  • Ubezpieczenie KL, NNW oraz bagażu
  • Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów: muzea: Impresjonistów, Wersal, Luvr. Panteon. Grób Napoleona, Wieża Eilffla, Łuk Triumfalny, statek po Sekwanie