WARSZAWA – 4 dni

Wielodniowa wycieczka szkolna

1 dzień: Zbiórka uczestników w godzinach porannych, wyjazd w kierunku Warszawy. Podróż z regulaminowymi przerwami w podróży. Po Przyjeździe do Warszawy zwiedzanie: Pałac Kultury i Nauki – wjazd widną na taras widokowy. Następnie wizyta w gmachu SEJMU RP – do potwierdzenia. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja, nocleg.
2 dzień: Śniadanie. Wyjazd na zwiedzanie miasta: wnętrza Zamku Królewskiego będącego dawną rezydencją królewską. Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Starego Miasta: Warszawska Syrenka, Pomnik Małego Powstańca, Katedra św. Jana Chrzciciela, złożenie kwiatów na Grobie Nieznanego Żołnierza, zmiana warty na Placu Piłsudskiego, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat. Łazienki – XVIII wieczny zespół parkowo – pałacowy będący letnią rezydencją króla Poniatowskiego: Pałac na Wodzie, Pomnik Chopina. Przejazd na Cmentarz Powązkowski. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg
3 dzień: Śniadanie następnie w programie : Centrum Nauki Kopernik – poznawanie zjawisk otaczającego nas Świata poprzez zabawę i doświadczenia, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Stadion Narodowy – zapoznanie się z historią i dniem dzisiejszym stadionu, zobaczymy m.in. pomieszczenia strefy zawodniczej, wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej. Przejazd do siedziby TVP na ul. Woronicza. Zobaczymy jak wygląda praca dziennikarzy, aktorów, reżyserów, techników, i jak przygotowywane programy i seriale. Obejrzymy studia telewizyjne, green room, pracownię dekoracji. Następnie przejazd na Okęcie, i taras widokowy z monitorem, na którym wyświetlany jest obraz z radaru, pokazujący starty i lądowania samolotów na Lotnisku Chopina. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
4 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Twierdzy Modlin, zwiedzanie z przewodnikiem fortyfikacji u zbiegu rzek Wisły, Narwi i Wkry. Wyjazd w drogę powrotną. Obiad. Powrót ok. godz.24.oo. Zakończenie imprezy.

Świadczenia:

  • przejazd koncesjonowanym autokarem
  • opieka pilota – przewodnika,
  • wstępy do zwiedzanych obiektów
  • śniadania – 3 , obiad – 1 , obiadokolacje – 3,
  • noclegi – 3 w Warszawie /pokoje 2-5 os z łazienkami/
  • ubezpieczenie NNW

O autorze

Autor: nogiecfilip / Administrator

Follow nogiecfilip
on Sty 14, 2020