O nas

Zapewniamy niesamowite oferty podróży oraz niezapomniane wakacje

Podróżuj z nami

Podróżuj po świecie z jednego miejsca do drugiego

Podróżowanie po całym świecie z jednego miejsca do drugiego jest często skomplikowanym i kosztownym procesem, ale nie musi tak być. Nasze biuro podróży Juventur Gorzów ma dla Ciebie wiele różnych ofert! Podróżuj łatwiej i taniej dzięki ofercie naszego biura podróży Juventur Gorzów.

Biuro podróży Juventur Gorzów

Świat jest książką, a ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę

Biuro Podróży Juventur Gorzów Sp. z o.o. oferuje Państwu szeroki wybór form wypoczynku, tak dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych.

Juventur w Gorzowie Wielkopolskim jest obecny na rynku turystycznym od 1957 roku. Od listopada 1992 roku prowadzimy działalność w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Wynikiem wieloletniego doświadczenia i pracy połączonej z pasją są nasze fantastyczne wakacje, będące gwarancją niepowtarzalnych atrakcji i poczucia bezpieczeństwa.

Nasz świat. Twoja podróż.

Podróże są pokarmem dla duszy

Jesteśmy biurem podróży, które zapewnia naszym klientom wyjątkowe, niezapomniane podróże. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z przyjaciółmi lub rodziną, odwiedzasz nowy kraj, czy szukasz egzotycznej przygody, zadbamy o to, aby Twój pobyt był przeżyciem na całe życie.

Bezpieczeństwo

Sprawdzamy i na bieżąco monitorujemy stan techniczny pojazdów obsługujących nasze wycieczki.

Szeroka oferta

Docieramy niemal w każdy zakątek świata i stale powiększamy naszą bazę ofert podróży.

Rozpocznij Swoją podróż z nami

Podróżowanie to najlepszy sposób, aby żyć pełnią życia. Może to być przygoda, nauka lub po prostu wakacje. Bez względu na powód, dla którego chcesz podróżować, znajdziesz go w Biurze Podróży Juventur Gorzów. Oferujemy światowej klasy wycieczki i wakacje w Polsce, które są autentyczne i niezapomniane.

Z nami podróże to przyjemność

Nasi zaufani przewoźnicy

Nasze biuro podróży współpracuje z zaufanymi przewoźnikami obsługującymi naszych klientów.

cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.