O nas Juventur Gorzów Wlkp.

Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak piękne jest podróżowanie, póki nie wrócą do domu i nie położą znowu głowy na swojej starej, znanej poduszce.

– Lin Yutang

Biuro Podróży Juventur Gorzów Sp. z o.o. oferuje Państwu szeroki wybór form wypoczynku, tak dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych.

Juventur w Gorzowie Wielkopolskim jest obecny na rynku turystycznym od 1957 roku. Od listopada 1992 roku prowadzimy działalność w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

 

Wynikiem wieloletniego doświadczenia i pracy połączonej z pasją są nasze fantastyczne wakacje, będące gwarancją niepowtarzalnych atrakcji i poczucia bezpieczeństwa.

 
 

Zadzwoń do nas: 95 720 28 93

Juventur Gorzów

AKTUALNOŚCI

Zbiórka uczestników wycieczki i wyjazd do Szczecina. w programie : Spacer Wałami Chrobrego – na których znajdują się tzw Tarasy Hakena wzniesione na wysokości 19 m nad poziomem Odry,...

Ramowy program imprezy: Wyjazd autokarem z Gorzowa Wlkp. o godz. 08:00. Miejsce podstawienia autokaru do uzgodnienia. Przejazd do Międzyrzecza. Spotkanie z przewodnikiem.  Przejazd autokarem  na teren MRU. Opuszczenie autokaru....

DZIEŃ I: Wyjazd ok. godz. 05:00. Przejazd do Drezna z regulaminowymi przerwami w podróży. Przekroczenie granicy państwowej w Świecku. Po przyjeździe do Drezna zwiedzanie miasta, w programie m.in.: Katedra...

1 dzień: Wyjazd w kierunku Francji. Przejazd przez Niemcy i Belgię. W drodze regulaminowe przerwy w podróży. Przyjazd do Paryża w godz. wieczornych, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg. 2...

Wielodniowa wycieczka – 3 dni szkolna I dzień – godz.5.oo zbiórka uczestników przy szkole, wyjazd do Krakowa w programie : Wizyta w Parku Edukacji Globalnej gdzie zdobędziemy wiedzę na...

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo podróżnych jest naszym priorytetem, z nami odpoczniesz bez stresu.

Zadowolenie klientów

Dążymy do pełnego zadowolenia klientów ze świadczonych przez nas usług.

Szeroka oferta

Docieramy niemal w każdy zakątek świata i stale powiększamy naszą bazę destynacji.

Pełna informacja

Odpowiemy na Państwa każde pytanie, dotyczące naszej oferty i sposobu funcjonowania firmy.

Juventur Gorzów

Juventur Gorzów – Twój opiekun w podróży

Nasza bogata lista destynacji stale się powiększa!

Włochy

Grecja

Niemcy

Turcja

Portugalia

Bułgaria

Francja

Cypr

Egipt

Maroko

Zobacz wycieczki zagraniczne

JESTEŚMY NAJLEPSI W NASZEJ BRANŻY

Doświadczeni pracownicy

Wieloletnie doświadczenie i pasja, z którą zajmujemy się naszą pracą, czynią z Juventur Gorzów najlepszego Partnera do realizacji Państwa planów i marzeń o wakacjach. Pogłębiamy naszą wiedzę każdego dnia, a od konkurencji uczymy się, co jeszcze możemy ulepszyć. Staramy się, by wyjazd z naszą firmą był niepowtarzalny pod każdym względem.

Doskonała oferta
Promocyjne ceny dla dużych grup

Wyszkolony personel

Kładziemy nacisk na zdobywanie wiedzy, doskonalenie się i efektywną współpracę z Klientem.

Gwarancja bezpiecznej podróży

Sprawdzamy i na bieżąco monitorujemy stan techniczny pojazdów obsługujących nasze wycieczki.

Zaplanuj z nami swoją przygodę

W Juventur Gorzów profesjonalnie doradzimy i pomożemy Ci zorganizować wakacje Twojego życia.

222x166

Juventur w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza!

Wieloletnie doświadczenie oraz szeroki wachlarz destynacji turystycznych to recepta na wspaniałe wakacje.

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości: Wyjazdy oferowane przez Juventur Gorzów spełniają wszystkie kryteria jakościowe, stawiając naszą firmę na równi z najpopularniejszymi biurami podróży w Polsce.

Doświadczenie

Długoletni staż pracy, znajomość branży i nieustanne doszkalanie sprawiają, że naszym pracownikom można zaufać w każdej sprawie. Profesjonalnie doradzimy i zorganizujemy.

Niskie ceny

Zawsze staramy się zapewnić naszym Klientom najlepsze z możliwych cen. Wiemy, jak sprawić, by jakość kosztowała optymalnie, a Państwa budżet nie ucierpiał.

Zadowolenie

Jesteśmy dumni z dobrej opinii, jaką mają o Juventur Gorzów nasi Klienci. Przez lata działalności udało nam się zadowolić tysiące Polaków, ich rodziny oraz przyjaciół.