Wycieczki szkolne

Wycieczki szkolne to dla dzieci świetny sposób na poznawanie świata i większą kreatywność.

Szukasz wycieczki szkolnej, która nie jest typowym dniem spędzonym z dziećmi? W takim razie sprawdź ofertę naszego biura podróży Juventur Gorzów. Oferujemy różnorodne wycieczki szkolne zarówno krajowe, jak i zagraniczne oraz zapewniamy doskonałą obsługę naszym klientom.

Jednodniowe Krajowe

Biuro podróży Juventur Gorzów oferuje różnorodne jednodniowe wycieczki dla uczniów. W swojej ofercie mamy wycieczki, które przemawiają do wszystkich grup wiekowych.

Wielodniowe krajowe

Nasz kraj jest jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych. Dlatego mamy w naszej ofercie kilkudniowe wycieczki szkolne do ciekawych miejsc w naszym kraju.

Jednodniowe Zagraniczne

Jednodniowe szkolne wycieczki za granicę to świetny sposób na poznanie nowej lokalizacji. W biurze podróży Juventur Gorzów oferujemy szeroką gamę wycieczek szkolnych.

Wielodniowe Zagraniczne

Dla wielu uczniów w Gorzowie wycieczka szkolna do różnych krajów Europy i nie tylko może być wyjątkowym przeżyciem. Dlatego właśnie oferujemy wycieczki, które mogą trwać dwa lub więcej dni.
cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.