PARYŻ – Śladami Wielkich Polaków – 5 dni

1 dzień: Wyjazd w kierunku Francji. Przejazd przez Niemcy i Belgię. W drodze regulaminowe przerwy w podróży. Przyjazd do Paryża w godz. wieczornych, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Rozpoczęcie zwiedzania Paryża: Hotel de Ville – siedziba władz administracyjnych miasta, Centrum Pompidou, Wyspa Cite z Katedrą Notre Dam Biblioteka Adama Mickiewicza na wyspie św. Ludwika. Następnie Dzielnica Łacińska z Sorboną – miejscem pracy Marii Skłodowskiej-Curie, Panteonem – min. grób Marii Skłodowskiej Curie, Ogrodami Luksemburskimi, bulwar St-Michel, bulwar St. Germain. Kolacjaw centrum Paryża. Przejazd do hotelu. Nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Następnie wyjazd na zwiedzanie Wersalu z Pałacem Ludwika XIV. Przejazd do Paryża i zwiedzanie: Dzielnica La Defense, Cmentarz Pere Lachaise z grobem Fryderyka Chopina, Pałac Kardynalski, Pałac Inwalidów z grobem Npoelona, Plac Pigalle, Bazylika Secre Coeur, Plac De Tetre. Wieża Eifla. Kolacja. Wieczorem rejs po Sekwanie i wieczorny objazd miasta autokarem. Powrót do hotelu. Nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd na zwiedzanie Paryża: Muzeum Louvre, Muzeum Impresjonistów, Aleje Elizejskie, Łuk Tryumfalny, Plac Zgody, Plac Vendome z kolumną Napoleona oraz hotelem Ritz i kamienicą nr 12, w której mieszkał i zmarł Fryderyk Chopin, opera, muzeum perfum. W godzinach popołudniowych kolacja, zakupy w centrum handlowym. Wyjazd do Polski.

5 dzień: Przyjazd do Gorzowa Wlkp. w godzinach przedpołudniowych i zakończenie wycieczki.

Świadczenia:

  • transport autokarem turystycznym kl. lux,
  • 3 noclegi w hotelu w obrębie Paryża,
  • 3 śniadania kontynentalne po każdym noclegu,
  • 3 kolacje w restauracji sieci Flunch w Paryżu,
  • opieka pilota-przewodnika,
  • program turystyczny w Paryżu,
  • podatek Vat
  • obowiązkowa wpłata na TFG

Program turystyczny – koszty wstępów ujęte w cenę: Muzeum Louvre ,Muzeum Impresjonistów, Muzeum Wersal, rejs statkiem po Sekwanie, wieża Eiffla -wjazd na trzecią kondygnację, Panteon, Grób Napoleona

Uwaga: kolejność zwiedzania może ulec zmianie – może zostać uzupełniony np. o wizytę w muzeum Rodina.

Kolacja, w formie ciepłego dania obiadowego restauracji w sieci FLUNCH. Danie główne / kurczak, ryba lub stek / podawane jest na talerz, natomiast wszystkie pozostałe składniki dania są dostępne w formie bufetu. Do dania otrzymuje sie napój.

O autorze

Autor: nogiecfilip / Administrator

Follow nogiecfilip
on Sty 20, 2020