Kotlina Kłodzka

Opis

Kotlina Kłodzka

Plan podróży

  • Dzień I

    Zbiórka uczestników. Przejazd w kierunku Wałbrzycha, nieopodal którego położony jest trzeci największy zamek w Polsce – Zamek Książ. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie jednej z największych atrakcji Dolnego Śląska. Lekcja muzealna, podczas której poznamy najciekawsze historię zamku. Następnie przejazd do Bardo – Rafting przełomem Bardzkim. Przed rozpoczęciem spływu obowiązkowe szkolenie pod okiem instruktora. Przejazd do Bystrzycy Kłodzkiej. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

  • Dzień II

    Śniadanie, wyjazd w kierunku Kletna. Zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej, jednej z najdłuższych i najgłębszych jaskiń w Polsce. Znana długość sal i korytarzy wynosi ponad 5 km, natomiast głębokość to ponad 100 m. Przejazd do Kopalni Złota w Złotym Stoku gdzie w towarzystwie przewodnika poznamy historię kopalni, zobaczymy owiany złą sławą „Chodnik Śmierci” a także przejedziemy się górniczą kolejką. Po zwiedzaniu kopalni udamy się do repliki Osady Górniczej, gdzie odbędziemy podróż w do czasów średniowiecza by wcielić się w górników z epoki i na własnej skórze przekonać się jak wyglądała ich codzienność. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg

  • Dzień III

    Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Kłodzka. Zwiedzanie Twierdzy Kłodzkiej, jednej z największych tego typu budowli w Polsce - Podziemna Trasa 1000 – lecia, gotycki most zwany Małym Mostem Karola. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Gorzowa Wlkp. Zakończenie imprezy.

Świadczenia:

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

885 zł

*Kalkulacja sporządzona dla grupy: 45 Uczniów + 3 opiekunów + 2 osoby obsługi / pilot i kierowca /.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Uwaga: istnieje możliwość wykorzystania Bonu Turystycznego w ramach opłaty za usługę.

Zapytanie rezerwacyjne

"*" oznacza pola wymagane

DD ukośnik MM ukośnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Bon turystyczny

Za tą wycieczkę można zapłacić używając bonu turystycznego.
cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.