Warszawa - Suntago Park of Poland

Opis

Stolica Polski z jej największymi atrakcjami połączona z największym parkiem wodnym w Polsce jak i Europie.

Plan podróży

  • Dzień I

    Zbiórka uczestników w godzinach porannych, wyjazd w kierunku Warszawy. Podróż z regulaminowymi przerwami w podróży. Po Przyjeździe do Warszawy zwiedzanie: Wizyta w gmachu SEJMU RP – do potwierdzenia. Spotkanie z przewodnikiem, który oprowadzi nas po gmachu sejmowym wprost do sali plenarnej, na co dzień obradują posłowie. Przejazd na Stadion Narodowy – zapoznanie się z historią i dniem dzisiejszym stadionu, zobaczymy m.in. pomieszczenia strefy zawodniczej, wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja, nocleg.

  • Dzień II

    Śniadanie. Zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego- poświęconego Powstaniu Warszawskiemu z 1944 roku. Jest uważane za najnowocześniejsze muzeum w Polsce. Następnie Centrum Nauki Kopernik – poznawanie zjawisk otaczającego nas Świata poprzez zabawę i doświadczenia, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Przejazd do siedziby Polskiego Radia. Spotkanie z przewodnikiem, który podczas spaceru korytarzami siedziby radiowej zapozna nas z metodyką pracy radiowca. Uczestnicy będą mieli okazję obserwować realizację audycji „na żywo” w studiach radiowej Jedynki, Dwójki i Czwórki. Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Starego Miasta: Warszawska Syrenka, Pomnik Małego Powstańca, Katedra św. Jana Chrzciciela, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat. Łazienki - XVIII wieczny zespół parkowo – pałacowy będący letnią rezydencją króla Poniatowskiego: Pałac na Wodzie, Pomnik Chopina. Wykorzystuje najnowsze techniki audiowizualne pozwalające na interaktywne uczestniczenie w oglądaniu eksponatów. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg

  • Dzień III

    Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Wilanowa. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie w formie lekcji muzealnej, podczas której poznamy fakty z życia króla Jana III Sobieskiego oraz przyjrzymy się dziełom sztuki tamtego okresu historycznego Obiad na trasie. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót w godzinach nocnych. Zakończenie wycieczki.

Świadczenia:

Ilość Uczestników: 45 uczniów + 3 Nauczycieli + 2 osoby obsługi.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie

od 980 zł

*Kalkulacja sporządzona dla grupy: 45 Uczniów + 3 opiekunów + 2 osoby obsługi / pilot i kierowca /.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Uwaga: istnieje możliwość wykorzystania Bonu Turystycznego w ramach opłaty za usługę.

Zapytanie rezerwacyjne

"*" oznacza pola wymagane

DD ukośnik MM ukośnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.