Wrocław - szlakiem Krasnali

Opis

Wrocław – Szlakiem Krasnali

Plan podróży

Świadczenia:
  • Dzień I

    Wyjazd z Gorzowa Wlkp. o godz. 05:00. Przejazd do Wrocławia z regulaminowymi przerwami w podróży / 280 km /. Po przyjeździe do stolicy Dolnego Śląska przejazd w kierunku ul. Powstańców Śląskich, wjazd windą szybkobieżną na platformę widokową wieżowca Sky Tower - / 200 metrów nad ziemią /: zlokalizowana na 49 piętrze najwyższego budynku w Polsce. Rozpościera się stąd wspaniały widok na Wrocław i jego okolice. Następnie przejazd na Ostrów Tumski. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie najstarszej, zabytkowej części miasta. Katedra pw. Jana Chrzciciela, Brama Kluskowa, most Tumski. Spacer w stronę centrum miasta w kierunku wrocławskiego Rynku w trakcie którego zobaczymy: ratusz, pięknie odrestaurowane, średniowieczne mieszczańskie kamienice, pomnik Aleksandra Fredry, pręgierz, urocze kamieniczki „ Jaś i Małgosia „, szklana fontanna Zdrój. Będziemy mogli spotkać się z wrocławskimi krasnalami, których jest już we Wrocławiu ponad 500. Przejazd na zwiedzanie Centrum Edukacji Ekologicznej „Hydropolis” – centrum wiedzy poświęcone wodzie i środowisku wodnemu. Ośrodek łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawienniczą. Przejazd kolejką gondolową „ Polinka „ na drugi brzeg Odry. Obiadokolacja. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, odpoczynek i nocleg.

  • Dzień II

    Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na zwiedzanie Hali Stulecia - hala Stulecia, Pawilon 4 Kopuł, iglica, fontanna multimedialna. Następnie zwiedzanie słynnego wrocławskiego ZOO i Afrykarium. Po zakończeniu wizyty w ZOO i Afrykarium, ok. godz. 13:00 obiad i wyjazd z Wrocławia. Przejazd z regulaminowymi przerwami w podróży. Przyjazd do Gorzowa Wlkp. w godzinach wieczornych i zakończenie wycieczki.

Ilość Uczestników: 44 uczniów + 3 Nauczycieli + 2 osoby obsługi.

Bilety wstępów ujęte w cenę wycieczki: Sky Tower, Zoo z Afrykarium, Hydropolis, kolejka gondolowa Polinka.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

357 zł

*Kalkulacja sporządzona dla grupy: 45 Uczniów + 3 opiekunów + 2 osoby obsługi / pilot i kierowca /.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Uwaga: istnieje możliwość wykorzystania Bonu Turystycznego w ramach opłaty za usługę.

Zapytanie rezerwacyjne

"*" oznacza pola wymagane

DD ukośnik MM ukośnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Bon turystyczny

Za tą wycieczkę można zapłacić używając bonu turystycznego.
cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.