PARYŻ - BRUKSELA

Plan podróży

 • Dzień 1

  Wyjazd o godz. 5.00.Przejazd przez terytorium Niemiec i Królestwa Belgii. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, nocleg. Uwaga! W pierwszym dniu nie ma posiłków /tylko własny prowiant i możliwość zakupu napojów zimnych i gorących w autokarze /.

 • Dzień 2

  Śniadanie. Zwiedzanie wyspy Cité z katedrą Notre Dame, Dzielnicą Łacińską z Sorboną, Panteonem, Ogrodami i Pałacem Luksemburskim. Wizyta w największym muzeum świata – Luwrze / zwiedzanie z miejscowym przewodnikiem. Następnie Pałac Kardynalski, Hale i Centrum Georgesa Pompidou. Kolacja. Powrót do hotelu. Nocleg.

 • Dzień 3

  Śniadanie. Wyjazd na zwiedzanie miasta. Rzut oka na dzielnicę XXI wieku – la Défense. Największy zespół pałacowy świata - zamek królewski w Wersalu. Słynna nekropolia z grobami znanych Polaków – Père Lachaise. Przejazd przez Plac Republiki i Bastylii. Dzielnica Montmartre, czyli okolice Placu Pigalle, frywolne kabarety oraz Bazylika Sacré Coeur z placem du Tertre na najwyższym wzniesieniu stolicy Francji. Po kolacji wieczorny rejs statkiem po Sekwanie oraz wieczorny objazd miasta autokarem. Powrót do hotelu, nocleg.

 • Dzień 4

  Po śniadaniu opuszczamy nasz paryski hotel. Od rana zdobywamy najczęściej odwiedzany zabytek na naszym globie – wieżę Gustawa Eiffel’a. Następnie odbywamy spacer od Łuku Triumfalnego do Placu Zgody z ewentualnością zakupów na arterii Pól Elizejskich /światowej sławy perfumerie, butiki wielkich kreatorów mody, salony samochodowe, galerie artystyczne/. Kolacja w Garonor w północnej części metropolii. W czasie podróży ku granicy północnej Francji możliwość zakupów w supermarkecie. Nocleg w hotelu przy granicy belgijskiej.

 • Dzień 5

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, wizyta w stolicy Królestwa Belgii – Brukseli. Symbol miasta – Atomium. Piesze zwiedzanie centrum : Katedra, Grande Place z Ratuszem Miejskim, Manneken Pis oraz budynki Parlamentu Europejskiego, gdzie ważą się losy naszego kontynentu. Około południa wyjazd do kraju. Powrót do Gorzowa około północy.

 • ! UWAGA !

  Na wstępy /muzea, wieża Eiffela, statek po Sekwanie/ należy przewidzieć sumę ok 30 €.

Świadczenia:

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

ok. 2.000 zł

*Kalkulacja sporządzona dla grupy: 40 Uczniów + 3 opiekunów + 3 osoby obsługi / pilot i kierowca /.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Zapytanie rezerwacyjne

"*" oznacza pola wymagane

DD ukośnik MM ukośnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

🙂

cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.