Francja - Lazurowe Wybrzeże - Port Grimaud

Opis

Lazurowe Wybrzeże:
najsłynniejsza i najpiękniejsza część francuskiego wybrzeża Morza Śródziemnego. To tutaj położone są słynne na całym świecie miejscowości Saint Tropez, Saint Raphael, Nicea, Cannes, Monaco. Nieregularna linia brzegowa, piaszczyste plaże, winnice, urocze miasteczka z mnóstwem kafejek i restauracji serwujących m. in. doskonałą zupę rybną po prowansalsku.
Port Grimaud: mała miejscowość położona w centralnej części Lazurowego Wybrzeża, nad zatoką, poprzecinana licznymi kanałami, zwana z uwagi na swoje położenie i malowniczość Wenecją Lazurowego Wybrzeża.
Zakwaterowanie – Camping Les Prairies de la Mer ***** w Port Grimaud k/Saint Tropez, mobil-homy. Pięciogwiazdkowy camping przylegający bezpośrednio do morza, piaszczysta plaża. Na campingu restauracja, bary, klub – dyskoteka, występy zespołów na żywo, sklepy, telefony, pralnia, wypożyczalnia rowerów, możliwość korzystania z nart wodnych, windserfingu, spadochronu, bezpłatne korty tenisowe (4), boiska do koszykówki, piłki nożnej i siatkówki plażowej, basen.
Mobil- homy stacjonarne, klimatyzowane, nowej generacji 6-osobowe (30 m2), z dwiema wydzielonymi sypialniami, (w jednej łóżko podwójne, w drugiej dwa pojedyncze) oraz miejscami do spania w salonie. Na wyposażeniu: umywalka, WC, prysznic, ciepła i zimna woda, lodówka, kuchenka, naczynia, sztućce, garnki, szklanki, talerze, koce, poduszki.

Plan podróży

 • 1 dzień

  Zbiórka Uczestników na parkingu o godz. 04:00. Wyjazd o godz. 04:15. Przejazd w kierunku Włoch. Przyjazd do hotelu położonego nieopodal Werony. Zakwaterowanie, obiadokolacja. Nocleg.

 • 2 dzień

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, przejazd w kierunku Port Grimaud. Przyjazd do Port Grimaud w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie w mobil-homach, obiadokolacja, nocleg.

 • 3 dzień

  Śniadanie, pobyt na terenie campingu w Port Griamud, udział w tradycyjnym, regionalnym targu prowansalskim, odpoczynek, plażowanie, spotkanie z rezydentem. Obiadokolacja, nocleg.

 • 4 dzień

  Śniadanie. Wycieczka autokarowa do Saint Tropez oraz Grimaud. Możliwość zrobienia zakupów w pobliskim centrum handlowym. Powrót na teren campingu, odpoczynek, obiadokolacja i nocleg.

 • 5 dzień

  Śniadanie, wyjazd autokarem na całodzienną wycieczkę z przewodnikiem do Cannes, perfumerii w Eze oraz Monako. Powrót na teren campingu, obiadokolacja i nocleg.

 • 6 dzień

  Śniadanie, wyjazd autokarem do kanionu rzeki Verdon. Powrót na teren campingu. Obiadokolacja, nocleg.

 • 7 dzień

  Śniadanie. Pobyt na terenie campingu w Port Griamud, odpoczynek, plażowanie, udział w tradycyjnym, regionalnym targu prowansalskim, spotkanie z rezydentem – podsumowanie pobytu na terenie campingu. Obiadokolacja, nocleg.

 • 8 dzień

  Śniadanie. Pobyt na terenie campingu w Port Griamud, odpoczynek, plażowanie, wyjazd na zakupy do pobliskiego centrum handlowego. Obiadokolacja, odpoczynek, nocleg.

 • 9 dzień

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

 • 10 dzień

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Spacer po centrum Monachium, zwiedzanie miasta. W godz. południowych wyjazd w kierunku Polski. W godzinach wieczornych i zakończenie imprezy.

Świadczenia:

* Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów.

* Uwaga: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ POŚCIEL, RĘCZNIKI, ŚRODKI CZYSTOŚCI

Impreza zostanie zrealizowana w oparciu o aktualne przepisy dotyczące zwalczania pandemii COVID – 19 w Polsce, krajach tranzytowych i kraju docelowym.

Zalecamy zabranie ze sobą ważnych kart EKUZ oraz wykupienie ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy.

ok. 2.600 PLN

 

*Kalkulacja stworzona dla grupy 45 Uczestników + 4 Nauczycieli + 3 osoby obsługi.

Zapytanie rezerwacyjne

"*" oznacza pola wymagane

DD ukośnik MM ukośnik RRRR
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

🙂

Galeria

Wspaniałe zdjęcia

cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.